دانشجویان و مرکز

چرا کارگاه و همایش شرکت کنیم؟

در عصر کنونی شاهد افزایش روز به روز سرعت رشد کسب و کار های نوپا و  به وقوع پیوستن ایده های نوآورانه هستیم. انسان قرن 21 دریافته است برای کسب سعادت در زندگی باید به شغلی دست یابد که علاوه بر تامین خواسته های مالی اش، از لحاظ اجتماعی و فردی ارزش آفرین باشد. برای دست یابی به رضایت شغلی و توفیق در مناسبات اجتماعی باید خود را از جهات گوناگون اماده سازیم و در یک کلام بر شناخت هر چه بیشتر توان مندی ها و کاستی های شخصیتی خود بکوشیم.

مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الزهرا(س)  سعی دارد در جهت آماده سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز برای نیل به هدف مذکور ، با برگزاری کارگاه ها و همایش های متعدد در زمینه های  توسعه فردی ، شناخت مسیر شغلی ، آشنایی با مقدمات راه اندازی یک کسب و کار، تجاری سازی ایده و شناخت بازار و موارد تخصصی در زمینه استارت آپ ها و جذب سرمایه  مسیر رسیدن به توفیقات شغلب و اجتماعی را هموار سازد.

 

ایده داریم ، چطور مطرحش کنیم؟ (ایده ی خودرا چطور مطرح کنیم)

برای مطرح نمودن ایده های خود کافی است به مرکز نوآوری سری بزنید و در عرض نوشیدن یک چای، مشخصات و مختصری از ایده ی خود را بیان نموده تا راهنمایی های لازم را از جانب مرکز دریافت نمایید.

 

درخواست برگزاری کارگاه و کلاس را کجا مطرح کنیم؟

مرکز نوآوری همواره از بازخوردهای دانشجویان در جهت بهبود کیفیت آموزشی و تناسب هرچه بیشتر برنامه ها با نیاز های آن ها، استقبال کرده و به طور جدی درخواست های شما مبنی بر برگزاری  کارگاه یا دوره های آموزشی  متناسب با نیازتان را پیگیری می کند. لذا اگر درخواست برگزاری سمینار، کارگاه، همایش و ... دارید با ایمیل زیر آن را مطرح نمایید.

همچنین اگر درخواست برگزاری کارگاه به عنوان مدرس را در سر دارید، به صفحه همکاری با مرکز در سایت مرکز نوآوری مراجعه و در قسمت "درخواست همکاری" اقدامات ذکر شده را پیگیری نمایید.

 

چگونه با مرکز همکاری کنیم؟

ترتیبی فراهم شده است که افراد علاقه مند و فعال از طرق مختلف با مرکز همکاری نمایند. برای مثال شما می توانید به عنوان همکار داوطلب در امور اجرایی جهت برگزاری رویداد ها، همراه گروه جوان و پر انرژی مرکز؛  ایفای نقش نمایید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه همکاری با مرکز در سایت مرکز نوآوری مراجعه و قسمت فعالیت داوطلبانه را مطالعه نمایید.